Кращі автокилимки для своєї машини

Кожен водій повинен розуміти всю важливість комплексного догляду за своїм авто. Від наших старань та наполегливості буде залежити весь термін служби транспортного засобу. Тому краще відноситися до нього серйозно. Раціональним є використання спеціальних аксесуарів для догляду. Вони вже довели свою ефективність, тому отримали широке розповсюдження по всьому світу.
Всі автоаксесуари можна поділити на дві групи — для кузову та салону. Враховуючи незадовільний стан більшості наших доріг, вкрай важливою стає наявність такого аксесуару як захист картера двигуна. Саме ця деталь відповідає за цілісність всього, що є в моторному відсіку. В наших умовах пошкодити його можна навіть в умовах міст, не кажучи вже про сільську місцевість. Сучасні захисти картеру бувають модельного та універсального типу. Виробляють їх зі сталі, алюмінію або пластика. Монтаж можна зробити навіть самому, якщо є гараж з ямою, потрібний інструмент та вільний час. Але, враховуючи всю важливість деталі, при сумнівах краще залишити цю роботу для професіоналів.

автотовари


Комплектація салону будь-якого транспортного засобу не буде повноцінною без спеціальних автокилимків. Вони були створені з метою захисту металевих частин підлоги в авто від механічного та атмосферного впливу. Без їх використання є велика ймовірність появи корозії, що є достатньо серйозною проблемою. Навіть дуже обережне поводження с елементами салону не дасть таких гарантій безпеки як ці аксесуари.
Розрізняють модельні та універсальні килими. Різниця зрозуміла вже з їх назв, тому можна додати лише, що за можливості, краще купляти перший варіант. Таким чином, ми отримаємо максимально надійний захист та відсутність ймовірності не вгадати з габаритами чи іншими характеристиками. Серед матеріалів виготовлення частіше за все зустрічається гума, поліуретан та текстиль. Всі вони мають свої переваги та недоліки. Але резинові килимки залишаються найпопулярнішими завдяки дуже вдалому поєднанню ціни та якості. Вони міцні, стійкі до води та більшості хімічних речовин, прості в використанні та прибиранні. Ворсові або текстильні вироби також популярні. Більш за все їх цінують за самий великий вибір кольорів та рисунків, що дозволяю навіть прикрашати салон при бажанні. Їх головним мінусом є більш проблемний догляд.
Підбираючи килимок для салону, не треба забувати про багажне відділення. Це важлива частина кузову, яка також потребує догляду, адже саме там ми перевозимо різні вантажі та паливно-мастильні матеріали. Гумові килимки тануть оптимальним варіантом для цього.

Наверх