Різновид біксенонових лінз для автомобіля

Біксенонові лінзи – це загальна назва приладів, які в свою чергу складаються із ксенонової лампочки та інших деталей, а також металевої шторки. При цьому вони мають доволі простий принцип роботи. В момент горіння ксенонової лампочки світло від лампи проникає безпосередньо у лінзу, і таким чином формується світловий потік. Що стосується можливості оптики одночасно виконувати функції ближнього та дальнього світла, це забезпечуються за допомогою металевої шторки, яка просто у певний час перекриває частину світла.
Насправді використання біксенонових лінз відкриває перед автомобілістами особливі можливості. Це стосується правильної роботи системи освітлення транспортного засобу, великої оптичної ефективності прожекторної технології, а також чіткої межі світла при включенні дальнього освітлення.

комплект біксенонових лінз з ангельськими очима


Сучасний ринок пропонує дійсно великий вибір газорозрядних лінз для автомобілів, які в свою чергу поділяються на декілька поколінь.

  1. G1. Лінзи із таким показником вважаються найбільш популярними та розповсюдженими приладами на ринку. Вся справа у тому, що ці елементи мають круглу форму, а також оптимальний діаметр лінзи. Саме тому вони із легкістю встановлюються у рефлекторну оптику. Крім цього хочеться зазначити, що лінзи першого покоління мають стандартну комплектацію, яка складається із двох біксенонових лінз, оснащений янгольськими оченятками, комплекту проводів, а також ксенонових лампочок. Насправді хочеться сказати, що комплект біксенонових лінз з ангельськими очима доволі часто використовується автомобілістами не лише для покращення системи освітлення авто, але й для виділення власного транспорту серед інших машин.
  2. G3. У цьому випадку доводиться казати про овальну форму маски, а також діаметр лінзи 110мм. Такі лінзи передбачені для встановлення у прилади із цоколем Н4. Вони також можуть у додатковому порядку мати янгольські оченятка, за рахунок чого автомобіліст із легкістю прикрасить власне авто.
  3. G5. Насправді це найбільш успішна модель біксенонових лінз, які в свою чергу мають відмінні світлотехнічні характеристики та скромні габарити. Крім цього це універсальні продукти, які можуть із легкістю використовуватися для різних цоколів.

комплект біксенонових лінз з ангельськими очима


Щоб придбати для власного транспортного засобу біксенонові лінзи, навіть не потрібно виходити за межі будинку або офісу. Тут достатньо відвідати спеціалізований ресурс, на якому є великий каталог оптичних приладів для авто із зображенням та характеристиками. Саме тому кожен із вас із особливою легкістю зможе придбати для машини найбільш підходящі за всіма показниками білінзи.

Наверх