Вибираємо компанію міжнародних вантажних перевезень

 В наш час світ стає меншим, ми можемо знати все, що відбувається на інших континентах і отримувати звідти вантажі, бізнес розширює сфери збуту, закуповує все необхідне для діяльності далеко від кордонів нашої країни. Але поки не придумали нічого іншого, більш технологічного і сучасного, вантажні перевезення автомобільним транспортом залишаються основним способом доставити щось із пункт А в пункт Б. звісно, можна доправляти вантажі літаками і кораблями, але вантажівки – це найбільш вигідно і надійно. Наша країна знаходиться у центрі Європи, тому для нашого бізнесу актуальні міжнародні вантажні перевезення саме на авто. Ця сфера, на щастя, у нас доволі розвинена, і так було завжди. Правда, колись всі міжнародні рейси вантажного транспорту були підпорядковані державі, а зараз в цій царині панує приватний капітал. Конкуренція на ринку велика, але не варто забувати, що в цій сфері є багато недобросовісних перевізників, тому треба ретельно вибирати компанію, щоб не втратити гроші і вантаж. На що треба орієнтуватись у цьому виборі?

міжнародні вантажні перевезення

Варто розуміти, що якщо для перевезення домашніх речей на дачу можна найняти сусіда з пікапом, але виїзд за кордон вимагає виконання певних правил і норм. Тому співпрацювати можна тільки з тими компаніями, які мають всі офіційні дозволи, інакше машину не випустять з країни, а якщо навіть так, то не впустять на терени ЄС. Для вантажоперевезень за кордон потрібні автомобілі з європейськими допусками Євро-4, Євро-5 і ще багато іншого. Тому треба вибирати компанії, які мають великий досвід, є лідерами ринку, економія на послугах вантажоперевезень недоречна, коли йде мова про вихід на міжнародний рівень. Саме такою компанією виступає один з найбільших перевізників західного регіону, компанія Транс-Атлас. Вона має всі необхідні дозволи, є членом асоціації міжнародних перевізників України, а також працює за системою TIR, що дає безліч переваг і преференцій машинам і водіям.
міжнародні вантажні перевезення
 
Окремо треба сказати про рівень кваліфікації спеціалістів компанії, включно з водіями, всі вони мають великий досвід, професіональні навички і бажання допомогти кожному клієнту.
Замовити послуги міжнародного вантажоперевезення можна на сайті компанії або за телефонами, там розміщеними. Фірма береться за доставку вантажів від 0,5 тон, що робить її послуги привабливими не тільки для бізнесу, а й для приватного споживача. Ціни формуються індивідуально для кожного клієнта. Є можливість відстежити рух вантажу по GPS трекінгу, що повністю виключає будь-які зловживання і дозволяє замовнику знати, де знаходиться його вантаж і коли він буде на місці.
міжнародні вантажні перевезення

Наверх